ukisspoland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ukisspoland - Polskie forum o koreańskim boysbandzie U-KISS
 
IndeksWspółpracaLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nauka j. koreańskiego.

Go down 
+6
Doroshi
azumi123
A-YO
Tamasia
EolinDociak
Inielka
10 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-05, 14:05

Hej ! Z tego tytułu, że już dużo osób prosiło mnie o pomoc w koreańskim postanowiłam w końcu się za to zabrać.
Lekcje będę dodawać co 3 dni (chyba, że mi coś wypadnie to lekkie opóźnienie będzie).
Jutro wstawię : Lekcję 1 . I chyba zacznę od alfabetu bo dużo osób pewnie nie ogarnia co od czego się różni ^^.
Jak coś to pytajcie i piszcie . Smile
Powrót do góry Go down
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-05, 21:17

Cieszę się, że na forum mamy taką osobę, jak ty Inielka Smile Podziwiam cię za same chęci wstawiania tych lekcji z częstotliwością, co trzy dni. Ja bym nie potrafiła tak często dodawać czegokolwiek Razz
A sprawdzianiki będą? xdd
Powrót do góry Go down
Tamasia

Tamasia


Posty : 298

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-05, 21:19

Waaa, w końcu będę miała okazję się nauczyć :3 będę mogła zaszpanować Dongho :3
Dzięki Inielka :3 jesteś wielka :3
Powrót do góry Go down
https://twitter.com/Tamasiaa
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-05, 21:24

Tamasia, ty będziesz koreańskim, a ja jeszcze mam w planach angielski, którego zaczęłam się uczyć, aczkolwiek marnie mi to idzie w tym momencie. Ja się będę wzorować na Xanderku i spróbuję swoich nieistniejących, marnych, czy jakich tam jeszcze innych sił w językach Razz
Powrót do góry Go down
Tamasia

Tamasia


Posty : 298

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-05, 21:28

Mi ang starszy w szkole :3 jak na razie całkiem, całkiem jestem zadowolona z jego poziomu, wystarczy na dogadanie się :3 więc teraz czas na kor za który już od dłuższego czasu się zabieram i nie mogę zabrać xD
Powrót do góry Go down
https://twitter.com/Tamasiaa
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-05, 21:33

Ja chcę się zabrać za ,,poprawne'' tłumaczenie moich opowiadań, bo to jest masakra jak ja je tłumaczę, a nie chcę innym zabierać czasu, po to, by zrobili coś za mnie. A angielskim i tak się interesuję odkąd zarejestrowałam się na asianff, więc moim jedynym problemem jest znalezienie siły na naukę angielskiego. Ważne, że wszystkie 12 czasów już mam spisanych i kilka konstrukcji. Jeszcze tylko reszta konstrukcji i trzy tryby warunkowe, jeżeli chodzi o te ważniejsze rzeczy xD
Powrót do góry Go down
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 06:27

Dzisiaj tak za kilka godzin wstawię ^^ a co 3 dni to nie najgorzej . przeżyje. Będe uczyła wszystkie KissMe , a jak się nauczą będę dumna ^^
Powrót do góry Go down
A-YO

A-YO


Posty : 163

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 07:16

KOCHAM CIĘ INIELKA!! btw, sorki że wchodzę na gg, ale ostatnio wcale nie miałam czasu *wzdycha* jakby co to powinnam być wieczorem Wink
Powrót do góry Go down
http://www.tumblr.com/blog/misiekxd
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 07:19

spoko, spoko . Ja zawsze jestem na gg . jak coś to jestem niewidoczna. a i popołudniu wstawię już 1 lekcje
Powrót do góry Go down
Tamasia

Tamasia


Posty : 298

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 08:14

EolinDociak ja czasów nie ogarniam, ale jak mówię to jakoś tak samo wychodzi, gorzej z pisaniem xD ale mam zamiar przez końcówkę wakacji trochę poogarniać te czasy :3

Inielka dzięki wielkie :3
Powrót do góry Go down
https://twitter.com/Tamasiaa
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 08:22

Wiesz Tamasia, ja wczoraj oglądałam jakiś film z dubbingiem i słyszę takie ,,Have you been..." I się zastanawiam, o co to chodzi, bo po polsku pytanie brzmiało ,,Czy byłeś grzeczny". I jak się tak pogłówkuje nad tym, dlaczego ten czas, bo się tego czasu jeszcze w szkole nie brało, a tylko raz się przeczytało do czego się używa danego czasu to później, jak już się zaglądnie do tego zeszytu i sprawdzi, który to czas, to już niemal całą konstrukcję tego czasu pamiętasz i to jedno zastosowanie, a nawet dwa, bo ci po prostu to weszło w pamięć. I chyba zacznę oglądać filmy, gdzie będą napisy polskie i angielskie, bo wtedy łatwiej jest wszystko zrozumieć Razz
Powrót do góry Go down
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 08:22

Wiesz Tamasia, ja wczoraj oglądałam jakiś film z dubbingiem i słyszę takie ,,Have you been..." I się zastanawiam, o co to chodzi, bo po polsku pytanie brzmiało ,,Czy byłeś grzeczny?". I jak się tak pogłówkuje nad tym, dlaczego ten czas, bo się tego czasu jeszcze w szkole nie brało, a tylko raz się przeczytało do czego się używa danego czasu to później, jak już się zaglądnie do tego zeszytu i sprawdzi, który to czas, to już niemal całą konstrukcję tego czasu pamiętasz i to jedno zastosowanie, a nawet dwa, bo ci po prostu to weszło w pamięć. I chyba zacznę oglądać filmy, gdzie będą napisy polskie i angielskie, bo wtedy łatwiej jest wszystko zrozumieć Razz
Powrót do góry Go down
Tamasia

Tamasia


Posty : 298

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 08:30

Ja czasów w ogóle nie ogarniam... ale jak chcę mieć dobre oceny z ang to muszę to zmienić...
Powrót do góry Go down
https://twitter.com/Tamasiaa
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 09:39

ja umiem angola Smile
Powrót do góry Go down
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 09:51

Inielka, to ja mam małą prośbę. Jeżeli się nie zrażasz FF Rated M, tłumaczyłabyś mi moje fanficki? Oczywiście, ja bym się pytała ciebie, co i jak i przez gg bym się tak dodatkowo angielskiego uczyła, żebym kiedyś mogła już sama tłumaczyć zamiast cię obciążać
Powrót do góry Go down
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 10:02

spoko, jak coś podałam ci moje gg mp ^^ wysyłaj co chcesz ^^ pomoge:)
Powrót do góry Go down
azumi123

azumi123


Posty : 61

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 10:48

Inielka jeszcze raz dzięki ze poświęcasz swój czas i uczysz koreańskiego. JESTEŚ WIELKA!Wink
Co do angielskiego to nauka tych wszystkich czasów do dla mnie męka;( o wiele łatwiejszy jest niemiecki.
Powrót do góry Go down
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 10:49

jak będziemy w połowie koreańskiego to angola was naucze xd
a z niemieckiego nic nie umiem od 2 lat tylko powiem : Ich bin Ola
Powrót do góry Go down
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 10:52

Hahaha, ja z niemieckiego też nie jestem najlepsza
A co do angielskiego to ty mnie już Inielka wcześniej będziesz uczyć xdd
Przy okazji będziesz czytać moją marną twórczość przedpremierowo xdd
Powrót do góry Go down
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 11:17

spokojna głowa . i nie marną.. fajnie piszesz ^^
Powrót do góry Go down
Tamasia

Tamasia


Posty : 298

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 15:39

Ja niemca uczyłam się ponad 6 lat i niec nie umiem... xD nie lubię tego języka xD a nag uczę się teraz5 rok (tyle że w gimie to było takie uczenie,że nie wiele mi to dało..) ale umiem duuużooo więcej :3

czy był by ktoś tak chętny, żeby wytłumaczyć czasy?
Powrót do góry Go down
https://twitter.com/Tamasiaa
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 16:35

ja mogę ale to chyba nie teraz
teraz koreański mnie wykończył xd
Powrót do góry Go down
Tamasia

Tamasia


Posty : 298

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 16:53

spoko, spoko :3
Inielka wymiatasz w językach :3

jak będziesz mieć czas i chęci to to jest moje gg: 798806
dzięki :3
Powrót do góry Go down
https://twitter.com/Tamasiaa
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 17:00

Ja mogę jedynie podać zastosowanie wszystkich 12 czasów, ale gorzej z przełożeniem na polski, bo każdy może się nauczyć ich zastosowań, ale gorzej z przykładami. Ja tam uważam, że można by było założyć osobny temat dla języka angielskiego, żeby użytkownicy mogli sobie w nim pomagać Razz
Powrót do góry Go down
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime2012-08-06, 17:14

dobre dobre. twój tok myślenia mi imponuję xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nauka j. koreańskiego. Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nauka j. koreańskiego.
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ukisspoland :: J. koreański-
Skocz do: