ukisspoland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ukisspoland - Polskie forum o koreańskim boysbandzie U-KISS
 
IndeksWspółpracaLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 [J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ana

Ana


Posty : 431

[J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi Empty
PisanieTemat: [J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi   [J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi Icon_minitime2013-04-11, 12:24

[J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi 400pxshoteninmichirunom


Shoten'in Michiru no Mi no Uebanashi

Tytuł oryginalny: 書店員ミチルの身の上話
Liczba odcinków: 10
Gatunek: thriller
Piosenka przewodnia: U-KISS - Alone

Info:
Michiru pracuje w księgarni w małym mieście. Ma chłopaka o imieniu Kyutaro, jednak wdaje się w romans z pracownikiem wydawnictwa z Tokio, Toyomasu, który przyjechał do jej miasta. Planując osiedlić się w Tokio wraz z kochankiem, kobieta wyjeżdża bez poinformowania o tym swojego chłopaka. Tuż przed wyjazdem, współpracownik z księgarni prosi ją o kupienie kuponu na loterię. Później Michiru odkrywa, że kupon, który kupiła, jest zwycięski. Dzięki niemu wygrywa nagrodę o wartości 200 milionów yenów. Kobieta przywłaszcza sobie pieniądze. Jej świat się zmienia.

credits: http://www.dramawiki.pl/

Download:
Odcinek 1 ~200MB
Powrót do góry Go down
Ana

Ana


Posty : 431

[J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi Empty
PisanieTemat: Re: [J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi   [J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi Icon_minitime2013-04-11, 12:40

Ok dziewczynki, od technicznej strony wygląda to fatalnie z kilku powodów - do tej pory używałam AVI ReCompa do wklejania napisów, natomiast on, jak nazwa wskazuje, obsługuje tylko pliki AVI, Michiru mam w formacie MP4. Ściągnęłam jakiś inny program, ale póki co nie znam jeszcze jego możliwości, a chciałam jak najszybciej udostępnić Wam odcinek.

Kolejna rzecz - tłumaczenie było robione bardzo dawno temu, o ile pamiętam to w ten sam dzień, kiedy pierwszy odcinek pojawił się w internecie, a teraz przed wklejeniem go nie sprawdziłam więc jeśli są tam jakieś linijki do poprawy to bardzo przepraszam. Z drugiej strony, póki co, siedzę nad tym sama więc nie mam korekty, a sama nie wszystko wyłapię Smile

Przyznaję, że tym razem mogłam zawalić z jakością ale tylko dlatego by w końcu ruszyć ten dział. Następnym razem się poprawię Smile (Ten odcinek prędzej czy później też poprawię Smile )
Powrót do góry Go down
Tamasia

Tamasia


Posty : 298

[J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi Empty
PisanieTemat: Re: [J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi   [J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi Icon_minitime2013-04-11, 15:12

dzięęękuuujeeemyyy <3

zaraz sobie ściągnę i wezmę się do oglądania <3 z niecierpliwością będę czeka na dlasze odcinki <3

jak chcesz to możesz mi czasami powysyłaĆ napisy do sprawdzenia (jakieś literówki albo coś zawsze mogę poprawiĆ Smile )
Powrót do góry Go down
https://twitter.com/Tamasiaa
Sponsored content





[J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi Empty
PisanieTemat: Re: [J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi   [J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[J-DRAMA] Shotenin Michiru no Mi no Uebanashi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ukisspoland :: Dramy i filmy-
Skocz do: