ukisspoland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ukisspoland - Polskie forum o koreańskim boysbandzie U-KISS
 
IndeksWspółpracaLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nauka j. koreańskiego.

Go down 
+6
Doroshi
azumi123
A-YO
Tamasia
EolinDociak
Inielka
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-05, 14:05

First topic message reminder :

Hej ! Z tego tytułu, że już dużo osób prosiło mnie o pomoc w koreańskim postanowiłam w końcu się za to zabrać.
Lekcje będę dodawać co 3 dni (chyba, że mi coś wypadnie to lekkie opóźnienie będzie).
Jutro wstawię : Lekcję 1 . I chyba zacznę od alfabetu bo dużo osób pewnie nie ogarnia co od czego się różni ^^.
Jak coś to pytajcie i piszcie . Smile
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-06, 17:17

Hahah, jeszcze nigdy mój tok myślenia nikomu nie zaimponował xdd
Powrót do góry Go down
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-06, 18:13

No widzisz masz 1 fankę xd
Powrót do góry Go down
Doroshi

Doroshi


Posty : 458

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-06, 19:57

Tamasia znam to- ja niemieckiego uczyłam się przez 9 lat w tym w I kl. lo chodziłam na rozszerzony i miałam 6 lekcji tygodniowo, a kompletnie NIC nie umiem xD dzięki Bogu już nie muszę się go uczyć...

Inielka też chciałabym mieć taką głowę do języków >.> i czekam z niecierpliwością na 1 lekcję ;3

z angielskiego jestem niezła, więc jakby był osobny temat dla anglika, to też chętnie pomogę ^^ ewentualnie gdyby ktoś był zainteresowany węgierskim xD
Powrót do góry Go down
https://facebook.com/Doroshie
Tamasia

Tamasia


Posty : 298

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-06, 20:42

Jestem za założeniem osobnego tematu :3 byla bym bardzo szczęśliwa mogąc się czegoś pożytecznego nauczyć :3

Doroshi ja niestety ma niecki w liceum jeszcze przez dwa lata, ale na szczęście jestem w miej zaawansowanej grupie :3
Powrót do góry Go down
https://twitter.com/Tamasiaa
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-07, 05:07

Ja niemieckiego uczę się od roku i jak czegoś się nauczę to tylko na klasówkę i sprawdzian, jak to zazwyczaj bywa xdd Potem kompletnie nic ;P
Powrót do góry Go down
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-07, 06:17

no witaj w klubie. przed sprawdzianem pełno ściąg napchanych wszędzie i daję radę. ^^
Powrót do góry Go down
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-07, 06:45

Ja bez ściąg urzęduję. Nie potrzebne mi one. Mam 4, chociaż na półrocze było -3 xdd
Ale co do innych przedmiotów nie powiem, że ściąg nie mam. Zależy czy trudne xdd
Powrót do góry Go down
Tamasia

Tamasia


Posty : 298

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-07, 09:03

Ja mam ściągi tylko z niemca xD bo zazwyczaj nie chce mi się uczyć albo już nie mogę... z niemca wyznaję zasadę ZZZ xD
Powrót do góry Go down
https://twitter.com/Tamasiaa
Doroshi

Doroshi


Posty : 458

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-07, 10:53

w 1 klasie byłam tylko na tyle rąbnięta, żeby na rozsz niemiecki chodzić, ale później zmądrzałam i chodziłam do normalnej szkoły Wink bez ściąg na niemieckim to w ogóle mowy nawet nie było- jestem na tyle leniwa, że kserowałam sobie tabelki i słówka z tyłu książki, bo mi się nawet przepisywać tego nie chciało xD
Powrót do góry Go down
https://facebook.com/Doroshie
azumi123

azumi123


Posty : 61

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-07, 15:14

Ja to z Niemca musiałam zawsze porządnie się uczyć bo raz mnie nauczycielka przyłapała na ściąganiu to później cały czas mnie pilnowała. Mam nadzieje ze może kiedyś przyda ten język
Powrót do góry Go down
Doroshi

Doroshi


Posty : 458

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-07, 17:20

Azumi123 to naprawdę przerąbane miałaś :/ mnie kiedyś prawie złapała i już zawału dostawałam xD. Innym razem spóźniłam się na kartkówkę i musiałam do odpowiedzi iść- byłam podobno biała jak ściana, ale na 3+ coś tam wydukałam Wink
Jak dobrze sobie z nim radzisz to na pewno się przyda Smile zawsze fajnie znać jakiś, a nie tylko 1. W sumie chciałabym go umieć, ale ten język mnie przeraża -.-
Powrót do góry Go down
https://facebook.com/Doroshie
Tamasia

Tamasia


Posty : 298

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-07, 17:35

Ja stwierdzam, że wystarczy mi znać ang, kor i jap, niemca nie mam zamiaru się jakoś specjalnie uczyć... nie znoszę tego języka, wystarczy, że będę mniej więcej ogarniać :3
Powrót do góry Go down
https://twitter.com/Tamasiaa
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-08, 03:49

Ja tak samo Razz
Powrót do góry Go down
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-08, 10:38

Smile dobrze widzieć, że inni mnie rozumieją (łezka w oku xd).
Powrót do góry Go down
azumi123

azumi123


Posty : 61

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-09, 11:18

W mojej szkole to język niemiecki był obowiązkowy a angielski tylko dodatkowy, wiec chcąc nie chcąc trzeba było się uczyć;(
Powrót do góry Go down
Tamasia

Tamasia


Posty : 298

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-09, 12:04

azumi123 biedna... u mnie tak było w podstawówce, znaczy się był tylko niemcki, ale na takim poziomie, że nic nie umiałam xD
Powrót do góry Go down
https://twitter.com/Tamasiaa
burzowekocię

burzowekocię


Posty : 74

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-09, 15:51

Ja wszystkie piątki i czwórki z niemieckiego przez te trzy lata zawdzięczałam ściągom :>. Angielski idzie mi bardzo dobrze. W podstawówce i gimnazjum byłam najlepsza w klasie Wink. No i mam wujka w Kanadzie z którym mogę dużo rozmawiać po angielsku, co jest trudne bo amerykanie gubią słowa po drodze Razz. Lubię gadać po angielsku. I zamierzam iść na studia na filologię angielską Wink. We wrześniu idę na dodatkowe zajęcia z języka włoskiego. I w szkole będę miała hiszpański. No i niedawno kupiłam sobie płyty i zeszyty do ćwiczeń z japońskiego i koreańskiego. Kiepsko mi idzie :< . Mój zasób słownictwa z japońskiego ogranicza się do słów z anime :>. Chętnie skorzystam z twoich lekcji Wink.
Powrót do góry Go down
Tamasia

Tamasia


Posty : 298

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-09, 16:47

Cytat :
Mój zasób słownictwa z japońskiego ogranicza się do słów z anime :>

haha, to tak jak u mnie xD z anime można się dużo nauczyć,a le to taka nauka jak angielskiego z gier czy seriali tylko... pojedyncze słówka czy zwroty się wyłapie, ale gramatyka leży...
Powrót do góry Go down
https://twitter.com/Tamasiaa
azumi123

azumi123


Posty : 61

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-10, 15:08

burzowekocię napisał:
No i niedawno kupiłam sobie płyty i zeszyty do ćwiczeń z japońskiego i koreańskiego. Kiepsko mi idzie :< . Mój zasób słownictwa z japońskiego ogranicza się do słów z anime :>..
Co do książek to zależy na jakie wydawnictwo się trafi, niektóre dobrze cos tłumaczą inne wręcz przeciwnie i nie można zrozumieć co oni tam napisali. Jeśli chodzi o japoński to polecam pewna stronę benkyo.pl , może ci się przydać w nauce
Powrót do góry Go down
Tamasia

Tamasia


Posty : 298

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-30, 16:51

Czy mogła bym wiedzieĆ, kiedy ewentualnie będzie dodana trzecia lekcja?
Powrót do góry Go down
https://twitter.com/Tamasiaa
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-08-30, 17:04

Ja mam jedno pytanko: Jak zaplanowałaś te lekcje? Czy one w ogóle są jakoś zaplanowane, co do kolejności?
Powrót do góry Go down
Lizz

Lizz


Posty : 83

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-09-27, 10:32

W końcu będę mogła chociaż czegoś się nauczyć ^ ^ Jak tylko znajdę więcej czasu to na pewno tu zajrzę i będę zakuwać Very Happy Dziękuję ^ ^
Powrót do góry Go down
http://k-popowe-opowiadania.blogspot.com/
Natiia




Posty : 14

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-11-22, 17:06

Widziałam, że niektórzy są chętni do uczenia języka angielskiego. Czy taki temat będzie założony? Chętnie bym na niego wchodziła. Naukę koreańskiego, mam w planach uczyć się od przyszłego roku, więc chętnie będę tu zaglądać, ale to dopiero w przyszłości. Najpierw muszę nadgonić język rosyjski no i angielski:).
Dziękuje za wstawianie lekcji
Powrót do góry Go down
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-11-23, 06:00

Nie wiem czy taki temat będzie założony, ponieważ najpierw musiałaby się znaleźć osoba, bądź osoby, które znają dobrze angielski i chciałyby dodawać lekcje. Nauka koreańskiego oczywiście jest, ponieważ Inielka zna koreański i jest chętna do pomocy innym użytkownikom. Tak czy inaczej, też bym chciała, żeby ktoś dodał lekcje angielskiego. Ja mam jedynie książkę, która tłumaczy to i owo i nie jestem zła w angielskim, ale na nauczyciela się nie nadaje. Jednak Charmin jest dobra z angielskiego i mogłaby zrobić takie lekcje, jednak nie wiem na ile byłaby w stanie takowe lekcje zrobić.
Powrót do góry Go down
Ana

Ana


Posty : 431

Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime2012-11-23, 19:28

A co konkretnie chcecie z tego angielskiego?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nauka j. koreańskiego.
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ukisspoland :: J. koreański-
Skocz do: