ukisspoland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


ukisspoland - Polskie forum o koreańskim boysbandzie U-KISS
 
IndeksWspółpracaLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nauka j. koreańskiego.

Go down 
+6
Doroshi
azumi123
A-YO
Tamasia
EolinDociak
Inielka
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Icon_minitime2012-08-05, 14:05

First topic message reminder :

Hej ! Z tego tytułu, że już dużo osób prosiło mnie o pomoc w koreańskim postanowiłam w końcu się za to zabrać.
Lekcje będę dodawać co 3 dni (chyba, że mi coś wypadnie to lekkie opóźnienie będzie).
Jutro wstawię : Lekcję 1 . I chyba zacznę od alfabetu bo dużo osób pewnie nie ogarnia co od czego się różni ^^.
Jak coś to pytajcie i piszcie . Smile
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Doroshi

Doroshi


Posty : 458

Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Icon_minitime2012-11-23, 19:47

też chętnie pomogę jakby co ;D sama miałabym okazję, żeby sobie trochę przypomnieć, bo ostatnio dopada mnie skleroza T^T tylko ze znalezieniem czasu na dodawanie całych lekcji może być ciężko...
Powrót do góry Go down
https://facebook.com/Doroshie
Ana

Ana


Posty : 431

Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Icon_minitime2012-11-23, 20:43

Sluchajcie, ja wlasciwie nie moge mowic o przepracowaniu sie wiec moglabym zorganizowac jakies lekcje z j.angielskiego tylko powiedzcie mi od czego startujemy? Doroshi widze ze tez jest chetna, wiec wspolnymi silami na pewno uda sie cos zorganizowac Smile
Ze swojej strony moge wrzucic tez pare lekcji japonskiego jakby ktos byl zainteresowany

Powrót do góry Go down
Doroshi

Doroshi


Posty : 458

Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Icon_minitime2012-11-24, 14:55

Sumire razem na pewno będzie łatwiej Smile tylko rzeczywiście potrzebujemy jakiegoś sygnału od czego powinnyśmy zacząć Wink. I na japoński ja bym się skusiła, mimo że powinnam nadrabiać zaległości z czegoś innego ;D
Powrót do góry Go down
https://facebook.com/Doroshie
Inielka

Inielka


Posty : 571

Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Icon_minitime2012-11-24, 15:17

Co do angielskiego i japońskiego jestem na tak Very Happy. Notki naprawdę zajmują dużo czasu więc nie da sie ich często dodawać. Z góry przepraszam, że tak długo się leniłam ;p. Spróbuje jutro dodać następną lekcję ^^
Powrót do góry Go down
Natiia




Posty : 14

Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Icon_minitime2012-11-24, 20:40

hm.. może na początku opisać czasy, kiedy się ich używa. Weszłam dzisiaj tylko na chwilę, bo niestety jutro muszę o 5.30 wstać, więc w poniedziałek (mam nadzieję) zastanowię się i coś więcej napiszę jak mogłoby to wyglądać.
Dziękuje bardzo za wasze chęci prowadzenia lekcji:)
Powrót do góry Go down
Ana

Ana


Posty : 431

Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Icon_minitime2012-11-24, 23:32

Jakoś po 13 bede miala wolne wiec cos zaczne dzialac i w tym i w tym temacie Smile
Powrót do góry Go down
EolinDociak

EolinDociak


Posty : 395

Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Icon_minitime2012-11-25, 13:45

Też proponuję zacząć od czasów. Najlepiej byłoby je opisać jak najbardziej szczegółowo, jeżeli chodzi o te powszechnie używane i mniej szczegółowo, jeżeli chodzi o te mniej znane. Oczywiście tryby warunkowe też się przydadzą, a przede wszystkim odróżnianie poszczególnych czasów w ich zastosowaniu i prawidłowa konstrukcja zdań, czyli gramatyka i interpunkcja. Ogółem wszystko z angielskiego się przyda, zwłaszcza, że wszystkiego co jest związane z Koreą Południową możemy się dowiedzieć głównie poprzez ten język.
Powrót do góry Go down
Ana

Ana


Posty : 431

Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Icon_minitime2012-11-25, 14:14

Postaram sie dzis cos zrobic, jakis wstep, a najpozniej jutro Smile
Powrót do góry Go down
Ana

Ana


Posty : 431

Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Icon_minitime2012-12-01, 13:30

[Only admins are allowed to see this link]
Któraś z Was zna może tę pozycję i mogłaby coś o niej powiedzieć?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nauka j. koreańskiego.   Nauka j. koreańskiego. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nauka j. koreańskiego.
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ukisspoland :: J. koreański-
Skocz do: